Najlepsze głośniki przenośne – zestawienie

Najlepsze głośniki przenośne – zestawienie

Dzisiaj mamy dla Ciebie zestawienie najlepszych głośników przenośnych, które możesz mieć zawsze przy sobie. Szczególnie przydatne, kiedy nie chcesz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką. Jednakże na rynku istnieje bardzo wiele różnych modeli, z których nie wiadomo co konkretnie wybrać, aby faktycznie zadowolić swoje gusta. Mamy nadzieję, że naszym artykułem pomożemy Ci podjąć jak najlepszą decyzję. Zobacz już teraz 3 najbardziej godne uwagi modele głośników przenośnych.

ORLLO CX-99P

Kosztujący niecałe 100 złotych głośnik wyposażony został w radio FM oraz czytnik kart pamięci Micro SD, jak również technologię Bluetooth. Ma bardzo ciekawy i ergonomiczny wygląd oraz świetnie brzmi, jak na tak małe rozmiary. Warto zaznaczyć, że częstotliwość dźwięku rozchodzi się w 360 stopniach wokół głośnika, a ulepszona podkładka pod nim skutecznie uniemożliwia przesuwanie się go podczas grania.

ORLLO UI-B10

I mamy naszego kolejnego bohatera, który jest już o 25 złotych droższy od poprzednika. Oferuje bardzo dobre brzmienie, jak również niebanalny wygląd. Łączy się bezprzewodowo z telefonami, tabletami i komputerem aż do 10 metrów. Świetnie nada się do biura, samochodu, czy jako zestaw głośnomówiący podczas jazdy samochodem, czy też podczas sprzątania w domu.

ORLLO BQ-615

Tutaj kolejny raz mamy do czynienia z głośnikiem od Orllo i również się nie zawiedziesz w zakresie bardzo dobrej jakości brzmienia. Muzyki można bez większych problemów słuchać maksymalnie do 10 metrów i połączysz się z nim za pomocą bluetooth w komputerze, tablecie lub telefonie. Jego koszt to około 147 złotych. Dostępny jest w 3 kolorach, więc każdy może wybrać rozwiązanie, które będzie mu najbardziej odpowiadało.

Co wybrać?

Tak naprawdę wszystko zależy tutaj w dużej mierze od Ciebie i Twoich potrzeb. Wszystkie 3 głośniki dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, mają niebanalną stylistykę i świetnie sprawdzają się w słuchaniu muzyki. Na pewno będzie miał znaczenie Twój budżet.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*