Zegarki smartwatch – zestawienie polecanych modeli

Zegarki smartwatch – zestawienie polecanych modeli

Nie da się ukryć, że inteligentne zegarki opanowały już cały świat i stają się coraz bardziej popularne. Na rynku istnieje bardzo duży wybór i niezorientowanym użytkownikom trudno jest cokolwiek sensownego wybrać. Dlatego też zdecydowaliśmy się na sporządzenie tej listy, dzięki której można bez większych problemów poznać oryginalne propozycje smartwatch w różnych cenach.

ORLLO U-9

Pierwszy model na naszej liście kosztuje niecałe 242 zł i oferuje swoim użytkownikom szereg interesujących funkcjonalności. Do wyboru mamy m.in. wykonywanie i odbieranie połączeń, przesyłanie informacji pomiędzy smartfonem, a zegarkiem. Można odczytywać wiadomości  oraz korzystać z aplikacji typu krokomierz, czy ciśnieniomierz. Dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych i bardzo wygodny w noszeniu.

ORLLO U-PRO 9

W tym wypadku mamy do czynienia z nieco bardziej zaawansowanym modelem od Orllo, który kosztuje w granicach 380 zł. Umożliwia zamontowanie karty nano SIM. Pozwala także na ustawienie budzika, odbieranie i wykonywanie połączeń, jak również podłączenie zestawu słuchawkowego oraz wiele innych. Oczywiście nie ma najmniejszych problemów ze synchronizacją pomiędzy smartfonem, a zegarkiem, cały proces jest bardzo łatwy.

ORLLO SX GEAR

W przypadku tego modelu mamy do czynienia z bardzo niebanalnym wyglądem, który stylizowany jest na klasyczny zegarek. Wygląda bardzo dobrze i świetnie będzie się nadawał również do oficjalnego stroju. Dodatkowo posiada wbudowany pulsometr, co może przydać się podczas wykonywania treningów i pozwoli jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie. Model ten jest najdroższy z wszystkich prezentowanych i kosztuje 480 zł.

Co mam wybrać?

Najlepiej będzie sprawdzić ich dokładne parametry na stronie oficjalnego sklepu, który zajmuje się ich sprzedażą. W ten sposób szybko będziesz mógł dowiedzieć się jaki najbardziej odpowiada |Twoim wymaganiom oraz mieści się w budżecie, który zamierzasz na to przeznaczyć.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*